Administrator

Administrator

INFORMACJA o zmianie umów abonenckich o świadczenie usług telekomunikacyjnych

sobota, 21 listopad 2020 00:00 In Aktualności Tags

Mając na uwadze ciążący na przedsiębiorcy telekomunikacyjnym obowiązek powiadomienia abonentów o zmianie sposobu świadczenia usług z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem, informujemy Państwa, że od dnia 21 grudnia 2020 r., z uwagi na konieczność dostosowania zapisów umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych, stosowanych u Operatora do wymogów przepisów prawa , zmianie ulegnie treść Państwa umów, zawartych z Operatorem.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo TUTAJ

Testy nowej technologii AC

niedziela, 05 marzec 2017 00:00 In Aktualności Tags
W związku z rozwojem Naszej firmy rozpoczęliśmy testy sieci bezprzewodowej piątej generacji 802.11ac zwanej również "Gigabit Wi-Fi". Umożliwia ona znacznie szybszą transmisję bezprzewodową niż dotychczas wykorzystywany standard 802.11n. Od marca 2017 rozpoczęliśmy testy na pierwszym nadajniku działającym całkowicie w nowej technologii. U wybranych klientów stare urządzenia w standardzie 801.11n zostały wymienione na nowe wykorzystujące standard 801.11ac. Pierwszy nadajnik AC został zlokalizowany w miejscowości Zagrody, a wszyscy klienci podłączeni do niego mają testowo udostępnione łącze o parametrach: download 20Mb, upload 4Mb. Testy potrwają do końca marca.

Modernizacja sieci

niedziela, 22 luty 2015 00:00 In Aktualności Tags

W związku z gruntowną modernizacją głównego węzła sieci w najbliższych dniach mogą występować przerwy i utrudnienia w dostępie do Internetu. Za utrudnienia przepraszamy.

Profil na Facebooku

poniedziałek, 12 maj 2014 00:00 In Aktualności Tags

Utworzyliśmy profil naszej firmy na portalu Facebook. Nasza oficjalna strona znajduje się pod adresem:

https://www.facebook.com/ZfixNET

Znajdą się tam najświeższe informacje dotyczące Naszej firmy, nowinki ze świata IT, ogłoszenia firmowe, itp. Zapraszamy wszystkich klientów do polubienia naszego profilu.

Nowe nadajniki: Komodzianka i Jędrzejówka

niedziela, 11 maj 2014 00:00 In Aktualności Tags

W związku ze zgłaszanym zapotrzebowaniem na szybki, nielimitowany dostęp do Internetu w maju 2014 roku uruchomiliśmy kolejne dwa nadajniki w gminie Frampol. Zostały zlokalizowane w miejscowościach Komodzianka oraz Jędrzejówka. Swoim zasięgiem obejmą miejscowości: Jędrzejówka, Albinów Duży, Majdan Abramowski, Hosznia Abramowska, Komodzianka, Latyczyn, Chłopków, Zaburze, Dzielce, Podborcze oraz Gorajec.

 
 
 
 
 

Internet w gminie Frampol

poniedziałek, 25 listopad 2013 00:00 In Aktualności Tags

Miło nam poinformować iż Nasz zasięg powiększył się o kolejną gminę. Tym razem jest to gmina Frampol. W ubiegłym tygodniu zostały uruchomione dwa nadajniki w miejscowości Teodorówka które obejmą swoim zasięgiem Teodorówkę i miejscowości sąsiadujące. W chwili obecnej prowadzone są testy i końcowa konfiguracja w/w nadajników i pod koniec tygodnia tj. ok 27-28.11.2013 r. można będzie już podłączać zainteresowanych klientów. Jeżeli będzie zainteresowanie w innych miejscowościach gminy Frampol to planujemy powiększyć sieć Naszych nadajników. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 
 
 

Utrudnienia w dostępie do internetu

środa, 31 lipiec 2013 00:00 In Aktualności Tags

W związku ze zmianą operatora oraz związanej z tym konieczności modernizacji szkieletu przesyłowego w najbliższych dniach mogą wystąpić problemy w funkcjonowaniu sieci (chwilowe przerwy w dostępie oraz obniżenie prędkości). Wprowadzane zmiany mają na celu przystosowanie infrastruktury do świadczenia przez firmę Zfix nowych, szybszych pakietów internetowych. Modernizacja infrastruktury zakończy się prawdopodobnie za około 2 tygodnie. Później nastąpi okres testów obciążeniowych szkieletu przesyłowego oraz nowego łącza który potrwa ok tygodnia. Koniec modernizacji oraz wprowadzenie nowych pakietów planowany jest na drugą połowę sierpnia. Za utrudnienia przepraszamy.

 
 
 
 
 

Internet w Chrzanowie

wtorek, 28 maj 2013 00:00 In Aktualności Tags

W dniu 20-05-2013 roku uruchomiliśmy nowy nadajnik w miejscowości Chrzanów. Obejmuje on zasięgiem wszystkie cztery części Chrzanowa. Zapraszamy do korzystania z Naszej oferty.