Aktualności

Aktualności (7)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Testy nowej technologii AC

W związku z rozwojem Naszej firmy rozpoczęliśmy testy sieci bezprzewodowej piątej generacji 802.11ac zwanej również "Gigabit Wi-Fi". Umożliwia ona znacznie szybszą transmisję bezprzewodową niż dotychczas wykorzystywany standard 802.11n. Od marca 2017 rozpoczęliśmy testy na pierwszym nadajniku działającym całkowicie w nowej technologii. U wybranych klientów stare urządzenia w standardzie 801.11n zostały wymienione na nowe wykorzystujące standard 801.11ac. Pierwszy nadajnik AC został zlokalizowany w miejscowości Zagrody, a wszyscy klienci podłączeni do niego mają testowo udostępnione łącze o parametrach: download 20Mb, upload 4Mb. Testy potrwają do końca marca.
niedziela, 05 marzec 2017 00:00 Napisane przez w Aktualności

Modernizacja sieci

W związku z gruntowną modernizacją głównego węzła sieci w najbliższych dniach mogą występować przerwy i utrudnienia w dostępie do Internetu. Za utrudnienia przepraszamy.

niedziela, 22 luty 2015 00:00 Napisane przez w Aktualności TAGS

Profil na Facebooku

Utworzyliśmy profil naszej firmy na portalu Facebook. Nasza oficjalna strona znajduje się pod adresem:

https://www.facebook.com/ZfixNET

Znajdą się tam najświeższe informacje dotyczące Naszej firmy, nowinki ze świata IT, ogłoszenia firmowe, itp. Zapraszamy wszystkich klientów do polubienia naszego profilu.

poniedziałek, 12 maj 2014 00:00 Napisane przez w Aktualności TAGS

Nowe nadajniki: Komodzianka i Jędrzejówka

W związku ze zgłaszanym zapotrzebowaniem na szybki, nielimitowany dostęp do Internetu w maju 2014 roku uruchomiliśmy kolejne dwa nadajniki w gminie Frampol. Zostały zlokalizowane w miejscowościach Komodzianka oraz Jędrzejówka. Swoim zasięgiem obejmą miejscowości: Jędrzejówka, Albinów Duży, Majdan Abramowski, Hosznia Abramowska, Komodzianka, Latyczyn, Chłopków, Zaburze, Dzielce, Podborcze oraz Gorajec.

 
 
 
 
 
niedziela, 11 maj 2014 00:00 Napisane przez w Aktualności
Strona 1 z 2